Usługi

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług, na którą składają się zarówno usługi salonu fryzjerskiego jak i kosmetycznego. Dzięki temu w ciągu jednej wizyty mogą Państwo zadbać o swoje włosy i skorzystać z manicure i pedicure. Kompleksowość usług jest naszym atutem! Sprawdź!

  • fryzjerstwo damskie i męskie

  • fryzjerstwo dziecięce

  • manicure i pedicure

  • pedicure leczniczy

  • makijaż permanentny

  • makijaż okolicznościowy

  • henna regulacja

  • brwi

  • depilacja woskiem

 

MANICURE

Ozdobą wypielęgnowanych dłoni są zadbane paznokcie. Aby zachować raz nadany kształt paznokci i wypielęgnowane skórki, zachęcamy do systematycznego korzystania z zabiegu manicure. Polega on na dobraniu odpowiedniego kształtu paznokcia, usunięciu skórek i zrogowaciałego naskórka wokół paznokcia za pomocą frezarki, pomalowaniu płytki bazą, lakierem (2 warstwy) oraz topem. Na koniec zabiegu stosujemy krem nawilżający skórę dłoni.

 

PEDICURE

Pielęgnacja stóp jest niezmiernie istotna dla ich zdrowia oraz ze względu na estetykę. Pedicure nie jest łatwym zabiegiem, dlatego warto oddać się w profesjonalne ręce wykwalifikowanej pedicurzystki. Wykonujemy go za pomocą nowoczesnej frezarki, dzięki czemu jest bezbolesny. Polega na kąpieli stóp, nałożeniu preparatu zmiękczającego zrogowaciały naskórek, usunięciu naskórka za pomocą tarki, zamykaniu linii papilarnych i wygładzaniu stóp za pomocą frezarki. Następnie nadajemy kształt paznokciom, usuwamy skórki i zrogowaciały naskórek wokół paznokcia, malujemy płytkę bazą, lakierem (2 warstwy) oraz topem. Na koniec zabiegu stosujemy krem nawilżający skórę stóp.

 

MANICURE I PEDICURE SPA NAIL TEK

Zabieg kosmetyczny, który ma na celu poprawienie wyglądu skóry rąk i stóp. Zabieg gwarantuje natychmiastowy efekt. Polega na intensywnym złuszczeniu zrogowaciałego naskórka peelingiem, następnie wmasowywany jest krem "wilgotność z pamięcią", po czym nakładana jest maska maksymalizująca. W następnym etapie tego zabiegu wykonujemy manicure lub pedicure.

 

PEDICURE SPA

Relaksujący zabieg pedicure z peelingiem stóp oraz odżywczą maską na bazie kosmetyków bogatych w witaminy oraz ekstrakty z roślin i owoców. Zapewnia optymalna pielęgnację zmęczonym stopom. Zabieg bez malowania.

 

MANICURE I PEDICURE SHELLAC

Dzięki połączeniu cech lakieru oraz żelu, Shellac utrzymuje się na paznokciach do 14 dni i zapewnia wysoki połyski. Shellac manicure i pedicure jest całkowicie zdrowy dla paznokci. Do jego zakładania i ściągania nie jest konieczne piłowanie. Jest doskonałą alternatywą dla tipsów oraz żeli, które osłabiają płytkę.

 

DŁONIE PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY

Szybki, nieskomplikowany i bardzo efektowny zabieg dla mężczyzn. Dłonie są po nim miękkie i delikatne, a paznokcie gładkie i pięknie wymodelowane.

 

PEDICURE LECZNICZY GEHWOL

Specjalistyczny pedicure polegający na usunięciu zrogowaciałego naskórka stóp, ale także bolesnych odcisków, modzeli lub nagniotków.

 

REKONSTRUKCJA PAZNOKCIA GEHWOL

do odbudowy zniszczonych płytek paznokciowych stosujemy specjalną masę (nagelmasse). Preparat zawiera clotrimazol, czyli substancję o działaniu przeciwgrzybicznym . Dlatego nadaje się również do odbudowy paznokci zniszczonych przez grzybicę. Pielęgnacja zajętych grzybicą paznokci polega na odpowiednim usuwaniu chorych części paznokcia za pomocą odpowiednich frezów diamentowych i chronieniu nowo rosnącej, zdrowej płytki. Na ubytek nakładamy odpowiednią ilość żelu lub masy do rekonstrukcji. Kiedy na paznokciu mamy protezę odpowiedniej grubości, kształtujemy wygląd paznokcia za pomocą odpowiednich frezów ceramicznych.

 

ORTEZA GEHWOL

Dla schorowanych i zdeformowanych stóp polecamy miękkie, silikonowe ortezy, które pozwolą poczuć komfort podczas chodzenia. Ortezy z żelu polimerowego są delikatne i przyjazne dla skóry. Nie powodują reakcji alergicznych ani nie podrażniają. Zapewniają skuteczną ochronę, nie przemieszczają się w bucie i są wytrzymałe na delikatne rozciąganie. Ponadto polecamy poduszki przeciw uciskowe na halluksy i na palce młotkowate oraz na przedstopia, obrączki ochronne do palców, nastawiacze do palców i inne.

 

DRUTOWA KLAMRA KORYGUJĄCA WRASTAJĄCY PAZNOKIEĆ VHO OSTHOLD PERFECT GEHWOL

To trzyczęściowe klamry wykonane ze stali chirurgicznej, które w przeciwieństwie do jednoczęściowych klamer FRASERA, mogą być stosowane bez konieczności wykonywania wycisku gipsowego lub skomplikowanych prac przygotowawczych prowadzonych bezpośrednio na chorym palcu. Siłę unoszącą na bocznych krawędziach paznokcia, można łatwo regulować, dzięki czemu następuje natychmiastowe odciążenie obrąbka naskórkowego. Są to najbardziej zaawansowane i najskuteczniejsze klamry w ciężkich przypadkach (paznokcie rurkowate, po ingerencjach chirurgicznych). Nie przeszkadzają podczas chodzenia i nie ograniczają sprawności ruchowej. Zakładanie takich klamer wymaga bardzo wysokich kwalifikacji i wielogodzinnych szkoleń.

 

PLASTIKOWA KLAMRA KORYGUJĄCA WRASTAJĄCY PAZNOKIEĆ VHO OSTHOLD PERFECT GEHWOL

Te klamry zalecane są w przypadku stwierdzenia wrastania paznokcia na skutek deformacji płytki paznokciowej, ale bez stanu zapalnego. Klamry korygujące przynoszą natychmiastową ulgę. Długotrwałe ich stosowanie powoduje spłaszczenie płytki paznokciowej, a tym samym likwiduje dolegliwości i zapobiega ponownemu wrastaniu. W ekstremalnych przypadkach, kiedy korekta jest niemożliwa wskazane jest stałe stosowanie klamry. W przypadku zaawansowanej fazy wrastania paznokci, razem z klamrą BS QUICK stosuje się rureczki SULCI PROTEKTOR.

 

RURKA KORYGUJĄCA WRASTAJĄCY PAZNOKIEĆ GEHWOL

Rurki SULCI PROTEKTOR zalecane są w przypadku stwierdzenia niewielkiego wrastania paznokcia, spowodowanego np. niewłaściwym obcinaniem paznokci. Metoda ta pozwala kontrolować tor rośnięcia paznokcia. Przeciętą z jednej strony rurkę za pomocą aplikatora nasuwa się na odpowiednio przygotowany brzeg paznokcia i utrwala masą do rekonstrukcji paznokci.

 

KOLORYZACJA

Koloryzacja w naszym salonie jest niepowtarzalna. Dzięki unikatowym składnikom oraz znikomej ilości amoniaku, włosy są zawsze zdrowe i pełne blasku. Ogromna gama kolorystyczna pozwala na indywidualne dobranie koloru zgodnie z oczekiwaniami. Jeżeli masz dość łamliwych, puszących się i zniszczonych włosów to  ta koloryzacja jest właśnie dla Ciebie.

 

STRZYŻENIE

W naszym salonie oferujemy Państwu strzyżenia damsko-męskie oraz dziecięce. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie a czas poświęcony na każdą usługę świadczy o dokładności i zaangażowaniu. U nas nie spotkacie się z "fabryką", gdzie liczy się ilość a nie jakość. Naszym mottem to przede wszystkim zadowolenie Klienta. Techniki strzyżenia oraz nasza wiedza pozwalają na dobranie fryzur, które idealnie pasują do twarzy,  urody oraz preferencji  Klienta. Po perfekcyjnym strzyżeniu włosy same chcą się układaćsmiley

 

REGENERACJA

To co wyróżnia nasz salon to unikatowe francuskie produkty do pielęgnacji włosów. W ich skład wchodzą wyłącznie naturalne składniki, które bardzo silnie odbudowują strukturę białkową włosa. Po tej właśnie regeneracji nabiorą one witalności oraz pięknego połysku.