Zespół

Agata Trzcińska

Manicurzystka z wieloletnim doświadczeniem. Odbyła wiele szkoleń i kursów, żeby sprostać oczekiwaniom wymaganym przez Klientów. Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Jest perfekcjonistką i dlatego ma grono stałych Klientów. Pomoże nawet najbardziej zniszczonym paznokciom a wykonanym przez nią manicurem zachwycają sie wszystkie Panie. Wiele osób zwracało się do niej z problemami stóp takimi jak: odciski, modzele czy wrastające paznokcie. Z troski o Klienta ukończyla specjalistyczne szkolenie w tym zakresie i dlatego może wykonywać również pedicure leczniczy pomagając obolałym stopom. Jest osobą bardzo otwartą, dyskretną i uczciwą. Jeżeli Klient jest w potrzebie, zostaje po godzinach pracy, żeby go przyjąć. Bardzo dba o bezpieczeństwo Klienta w salonie, dlatego też zakupiła autoklaw do sterylizacji narzędzi. 

 

Anita Majewska

Fryzjer stylista. Posiada własny styl strzyżenia oraz ogromne wyczucie stylu, estetyki i kolorystyki.

Spokój oraz pełne skupienie podczas pracy pozwala jej zdobyć zaufanie Klientów. Stawia na rozwój, dlatego wyznacza sobie cały czas nowe cele i stara się je reazlizować. Sztukę fryzjerstwa łączy z elementami kosmetyki. Posiada dwa tytuły: technik fryzjerstwa i kosmetolog. Ukończyła również liczne szkolenia z obu dziedzin i dodatkowo wiazażu.

 

Agnieszka Szmyt

Dwukrotna mistrzyni Polski w sztuce makijażu permanentnego. Jej ogromna wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie sprawiają, że wykonany przez nią makijaż jest perfekcyjny. Jeżeli ma choć jedną wątpliwość co do zasadności wykonania usługi, nie zrobi jej. Zawsze znajdzie czas na to, żeby spotkać się, porozmawiać i udzielić porady Klientowi.

 

Rafał Trzciński 

Manager strefy Pasji. Ukończył szereg szkoleń w zakresie zarządzania małymi i średnimi firmami. Dba o płynne zaopatrzenie salonu w preparaty i kosmetyki, jak również o sprawy reklamowe, finansowe i administracyjne. Niezastąpiony w codziennym funkcjonowaniu salonu. Wielki optymista, który z uśmiechem wita każdego Klienta.